Trójwymiar

Telewizor plazmowy 3DNajbardziej rzuca się w oczy rozmiar - najlepsze i raczej najdroższe telewizory 3D  mają odpowiednio rozległą "powierzchnię roboczą", żeby było w stanie komfortowe oglądanie programów o różnej szczegółowości. Telewizory przeznaczone dla osób, które chcą od czasu do czasu coś obejrzeć i nie wymagają na start jakości nie z tej ziemi, są mniejsze i tańsze.

Takie zróżnicowanie oferty może zapewnić wszystkim chętnym stopniowe osiąganie stawianych przed sobą celów - na początku chcemy spróbować, czym charakteryzują się telewizory 3D, więc wybieramy niewielki model, coś niedrogiego (choć może niedrogi to tutaj niewłaściwe słowo), testujemy, zapewniamy sobie różne wrażenia wzrokowe w postaci odpowiednich programów do oglądania w trójwymiarze.

Jeśli cała zabawa nam się spodoba, musimy ciągnąć ją dalej, wybierzemy kolejny, lepszy model telewizora trójwymiarowego. Każde rozwiązanie ma szereg zalet i można zauważyć poprawę parametrów w miarę podejmowania kolejnych, coraz więcej kosztujących inwestycji. Można zauważyć też łączenie się rozwiązań technologicznych, które przenikają się wzajemnie i rozwijają dla dobra użytkowników – klientów. Są one równocześnie rozbudowywane, dzięki czemu widać, jak zmieniają się sprzęty RTV.